| Prekės kodas | S32820 |
| Tinklinio paskirtis | Mėgėjiškas, laisvalaikio |
| Medžiagos tipas | Polietilenas |
| Tinklo virvės storis | 2 mm |
| Išmatavimai | 8,5 x 1 m |
| Tinklo akies dydis | 100 x 100 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Žalia, poliesteris |
| Viršutinio apvado plotis | 50 mm |
| Apatinio apvado plotis | - |
| Šoninių apvadų plotis | - |
| Įtempimas viršuje | PE 4 mm virvė |
| Įtempimas apačioje | PE 3 mm virvė |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | - |
| Papildoma informacija | - |