Paplūdimio tinklinio tinklas
- Išmatavimai 8,5x1m, (su įtempėjais 11,5 m.)
- Bemazgis PE 3mm
- Akis: 100 x 100 mm
- PVC juosta: viršus ir apačia 50 mm, šonai 50 mm
- Su kišenėmis (70 mm pločio) ir antenomis
- Įtempimas: su trosu
- Spalva: juoda (juostos geltonos arba raudonos).
| Prekės kodas | SI0010-trs |
| Tinklinio paskirtis | Varžybinis, treniruočių |
| Medžiagos tipas | Politilienas PE |
| Tinklo virvės storis | 3 mm |
| Išmatavimai | 8,5 x 1 m |
| Tinklo akies dydis | 100 x 100 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Geltona, PVC |
| Viršutinio apvado plotis | 50 mm |
| Apatinio apvado plotis | 50 mm |
| Šoninių apvadų plotis | 50 mm |
| Įtempimas viršuje | PE 4 mm trosas |
| Įtempimas apačioje | PE 4 mm virvė |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | Antenos, kišenės antenoms |
| Papildoma informacija | - |