- Home
- Athletics
- Racket sport
- Lauko teniso tinklas PE3mm (su trosu)
| Prekės kodas | S25866-M |
| Tinklinio paskirtis | Varžybinis |
| Medžiagos tipas | Polietilenas (PE) |
| Tinklo virvės storis | 3 mm |
| Išmatavimai | 12,7 x 1,06 m |
| Tinklo akies dydis | 45 x 45 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Balta/juoda, poliesteris (PES) |
| Viršutinio apvado plotis | 50 mm |
| Apatinio apvado plotis | 40 mm |
| Šoninių apvadų plotis | 40 mm |
| Įtempimas viršuje | Plieninis laminuotas trosas 5 mm ir PE 3 mm virvė |
| Įtempimas apačioje | Polietileninė virvė PE 3 mm |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | Centrinė juosta (su plastikine sagtimi) |
| Papildoma informacija | - |