- Home
- Athletics
- Racket sport
- Profesionalus dvigubas lauko teniso tinklas PE2mm (su trosu)
| Prekės kodas | TZ003 |
| Tinklinio paskirtis | Profesionalus, dvigubas (10 eilių) |
| Medžiagos tipas | Polietilenas (PE) |
| Tinklo virvės storis | 2 mm |
| Išmatavimai | 12,8 x 1,05 m (13,4m) |
| Tinklo akies dydis | 45 x 45 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Balta/juoda, poliesteris (PES) |
| Viršutinio apvado plotis | 50 mm |
| Apatinio apvado plotis | 35 mm, PVC |
| Šoninių apvadų plotis | 35 mm, PVC |
| Įtempimas viršuje | Plieninis trosas 4 mm ir PE 3 mm virvė |
| Įtempimas apačioje | Polipropileninė virvė PP 4 mm |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | Centrinė juosta (su metaline sagtimi) |
| Papildoma informacija | - |