- Home
- Athletics
- Tinklai
- Salės tinkliniui
- Varžybinis tinklinio tinklas PE3mm 9,5x1m (su trosu)
| Prekės kodas | S30850-M |
| Tinklinio paskirtis |
Varžybinis |
| Medžiagos tipas |
Polietilenas |
| Tinklo virvės storis | 3 mm |
| Išmatavimai | 9,5 x 1 m |
| Tinklo akies dydis | 100 x 100 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Balta, poliesteris |
| Viršutinio apvado plotis | 50 mm |
| Apatinio apvado plotis | - |
| Šoninių apvadų plotis | - |
| Įtempimas viršuje | Plieninis laminuotas trosas 5 mm |
| Įtempimas apačioje | PE 4 mm virvė |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | - |
| Papildoma informacija | - |