- Home
- Athletics
- volleyball
- Tinklinio tinklai
- Profesionalus paplūdimio tinklas PE 3mm 8,5x1m (su trosu)
| Prekės kodas | S32856 |
| Tinklinio paskirtis | Varžybinis |
| Medžiagos tipas | Polietilenas |
| Tinklo virvės storis | 3 mm |
| Išmatavimai | 8,5 x 1 m |
| Tinklo akies dydis | 100 x 100 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Geltona, PVC |
| Viršutinio apvado plotis | 70 mm |
| Apatinio apvado plotis | 50 |
| Šoninių apvadų plotis | 50 |
| Įtempimas viršuje | Plieninis trosas 5 mm |
| Įtempimas apačioje | PE 8 mm virvė |
| Šoniniai sutvirtinimai | - |
| Papildomai komplekte | - |
| Papildoma informacija | - |