- Home
- Athletics
- volleyball
- Tinklinio tinklai
- Profesionalus tinklinio tinklas PE3mm 9,5x1m (su trosu)
| Prekės kodas | S30857 |
| Tinklinio paskirtis |
Profesionalus, varžybinis |
| Medžiagos tipas |
Polietilenas |
| Tinklo virvės storis | 3 mm |
| Išmatavimai | 9,5 x 1 m |
| Tinklo akies dydis | 100 x 100 mm |
| Tinklo spalva | Juoda |
| Apvado spalva, tipas |
Balta, poliesteris |
| Viršutinio apvado plotis | 70 mm |
| Apatinio apvado plotis | 50 mm |
| Šoninių apvadų plotis | 70 mm |
| Įtempimas viršuje | Plieninis laminuotas trosas 5 mm |
| Įtempimas apačioje | Polipropileninė virvės PE 8mm ir PE 4mm |
| Šoniniai sutvirtinimai | Anglies pluošto strypai |
| Papildomai komplekte | Tvirtinimo juostos |
| Papildoma informacija | - |