- Home
- Turizmas
- Miegmaišiai
- Žieminiai miegmaišiai
- Frendo AEROTREK 4 Miegmaišis 4,-1,-16°C, 215x75(50)cm, 980g, Žalias
| Tipas | Miegmaišis |
| Komfortabili temperatūra (moterims) | 4°C |
| Komfortabili temperatūra (vyrams) | -1°C |
| Ekstremali temperatūra | -16°C |
| Užpildas | Duck 90 / 10 380gr |
| Ilgis | 215cm |
| Width | 75cm-50cm |
| Pakuotės dydis | 18,5x39cm |
| Svoris | 980 g |
| Ypatybės | Idealiai tinka vidutiniame aukštyje, pavasario, vasaros ir rudens naktims |
| Forma | Trikampio (mumijos) |
| Spalva | Žalia |
| Garantija | 2 metai garantija |