- Home
- Turizmas
- Miegmaišiai
- Frendo AEROTREK 1 Miegmaišis 1,-4,-21°C, 215x75(50)cm, 1180g, Raudonas
| Tipas | Miegmaišis |
| Komfortabili temperatūra (moterims) | 1°C |
| Komfortabili temperatūra (vyrams) | -4°C |
| Ekstremali temperatūra | -21°C |
| Užpildas | Duck 90 / 10 530gr |
| Ilgis | 215cm |
| Width | 75cm-50cm |
| Pakuotės dydis | 21x43cm |
| Svoris | 1180 g |
| Ypatybės | Idealiai tinka vasaros naktims vidutiniame ir dideliame aukštyje |
| Forma | Trikampio (mumijos) |
| Spalva | Raudona |
| Garantija | 2 metai garantija |