| Supakuoto produkto išmatavimai | 15 x 22 cm |
| Dydis naudojant | Ilgis 215 cm. Plotis ties pečiais 80 cm. Plotis ties kojomis 55 cm |
| Komfortabili temperatūra (moterims) | 15° |
| Komfortabili temperatūra (vyrams) | 10° |
| Ekstremali temperatūra | 0° |
| Išorinė medžiaga | Poliesterio neplyštanti medžiaga (ripstop) 210T |
| Užpildas | Super loft 70gr /m² |
| Vidinė medžiaga (pamušalas) | Poliesterio poly-touch 240T |
| Užtrauktukas | Dešinėje pusėje |
| Tipas | "CAMP 15" Miegmaišis |
| Garantija | 2 metai garantija |
| Svoris | 750 g |
| Spalva | Pilka |