| Supakuoto produkto išmatavimai | 34 x 20cm, suspaustas 21 x 20cm |
| Dydis naudojant | 140-180 x 65 x 45cm |
| Išorinė medžiaga | Kvėpuojantis, nečežantis, vandens nepraleidžiantis minkštas poliesteris (100% poliesteris). Vilnos diznaino paviršius (100% poliesteris) |
| Užpildas | Dvigubo sluoksnio AIR-Fiber-3D pluošto (100% poliesteris) 560g |
| Vidinė medžiaga (pamušalas) | Minkštas FeelSilk mikropluoštas (100% poliesteris) |
| Užtrauktukas | Dešinės pusės užtrauktukas |
| Vidinė konstrukcija | Dvigubo sluoksnio |
| Tipas | Miegmaišis |
| Kita | Skirta 100-155cm ūgio asmenims |
| Garantija | 2 metai garantija |
| Ypatybės | Prisegamas prie kito miegmaišio. Lengvai plaunamas. Užtrauktukas su kompasu |
| Svoris | 1290g |