Apie mus

Įmonė įkurta 2011 metais, 10 metų patirtis specializuojantis šioje srityje suteikia galimybę atsirinkti ir siūlyti produktus kurie atitinka ir turi aukštus kokybės standartus. Didžioji prekių dalis yra mūsų išbandytos, todėl parduodant prekes galime suteikti maksimalią informaciją apie tai ką perkate. Mes neskirstome didelių ir mažų klientų, nes visi esate vienodai svarbūs.

Pabaltijos šalyse atstovaujame tarptautinius prekinius ženklus: Nautilus, Schwinn, Bowflex, Modern Movement, UFC, Ffittech, Body Solid, Tunturi, Kawasaki, Bullpadel, Nox, Tatamix, ProveSport, Outride, Netex, KingSmith, Airex, Sponeta ir kt. Todėl nusipirkę įrangą iš oficialaus atstovo gaunate ne tik išsamią informaciją, bet ir operatyviai reaguojama į garantines problemas ir pogarantinius aptarnavimus.
Kita įmonės veiklos sritis - gamyba. Gaminame įvairią sporto įrangą (krepšinio stovai, tinklinio stovai, futbolo vartai, teniso stovai, badmintono stovai, skersiniai, tribūnos, lauko sporto įrengimų gamyba ir t.t). Todėl kiekvienu atveju rasime ir nestandartinį sprendimą ir norimą spalvą prie esamo interjero.
Pasitikėjimas mūsų įmone mums suteikia motyvacijos tobulėti kas atsispindi ir įmonės augime.