Blogas

01.03.2021
Kaip išsirinkti elipsinį treniruoklį?
www.Provesport.com parduotuvėje galima rasti įvairių rūšių elipsinių treniruoklių, skirtų puikioms treniruotėms namams ar sporto klubui! Sutikite, sunku pasirinkti treniruoklį, nieko nežinant apie jo struktūrą ir savybes? Mes pabandysime Jums padėti išsirinkti treniruoklį kuris atitiks Jūsų lūkesčius.
21.01.2021
Kaip išsirinkti krepšinio kamuolį?
Norint gerai valdyti kamuolį, nepakanka vikrumo. Kamuolys jūsų rankose turėtų "sėdėti" kaip pirštinė. Todėl svarbiausias dalykas renkantis krepšinio kamuolį yra jo dydis.
08.01.2021
Kaip išsirinkti dviratį treniruoklį namams?
Mes labai džiaugiamės, kad domitės treniruotėmis namuose ir norėtumėte įsigyti tikrai gerą treniruoklį. Rinktis dviratį be ekspertų patarimų sunku: treniruoklių pasirinkimas yra didžiulis, ne visi tinka konkrečioms užduotims atlikti. Todėl "Multisportas" komanda palengvins šią užduotį: mes jums papasakosime apie svarbiausius paieškos kriterijus. Kodėl verta mus rinktis? Kiekvienas mūsų parduodamas treniruoklis asmeniškai surenkamas ir išbandomas pačių! Įmonė specializuojasi sporto įrangą jau 10 metų! Mes kasdien konsultuojame daug žmonių! Mes žinome, kurie modeliai nesugenda, o kurių turėtumėte susilaikyti nuo pirkimo! Esame oficialūs atstovai parduodamos įrangos, todėl neturėsite problemų su garantiniu aptarnavimu!
02.12.2020
Kaip teisingai naudotis bėgimo takeliu?
Bėgimo takelis yra geriausias geros sveikatos ir fizinės būklės palaikymo treniruoklis. Išnaudokite visas savo bėgimo galimybes neišeinant iš namų! Kokį režimą pasirinkti, kodėl reikia apšilti, kaip bėgioti ir pamatyti progresą - visą tai Jums papasakosime.
01.12.2020
Joga ir jos nauda
Kasmet atsiranda vis daugiau jogos gerbėjų. Ir tai nenuostabu. Juk joga yra puikus būdas ne tik atsikratyti nereikalingų minčių ir atitraukti nuo problemų, bet ir palaikyti gerą raumenų ir kūno formą. Šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kuo yra naudinga joga.
05.11.2020
Kaip teisingai sportuoti namie?
Sportas namuose nėra skirtas silpnavaliams. Parengėme keletą patarimų, kaip tinkamai organizuoti treniruotes namuose, kad jos būtų naudingos ir jūsų motyvacija neišnyktų po pirmos nesėkmės.
30.10.2020
Kaip pasirinkti tinkamą hantelio svorį?
Laisvas svoris gali padėti auginti raumenis ir sudeginti kalorijas. Tačiau pasirinkti tinkamą svorio krūvį yra taip pat svarbu, kaip ir pasirinkti teisingą mankštos techniką. Per lengvo svorio kilnojimas yra tik laiko gaišimas ir neduoda daug rezultatų. Keldami labai didelius svorius galite susižeisti. Turėtumėte pasirinkti hantelius, kurie atitiktų jūsų jėgą, tikslus ir pratimus. Pasirinkis tinkamus hantelius, pagaliau galite pradėti formuoti norimą formą.