Blogas

Kaip išsirinkti dviratį treniruoklį namams?

2021 01 08

Svarstysime treniruoklio pasirinkimą namams, paprastą treniruoklį paprastam žmogui. Profesionalūs treniruokliai yra atskira didelė tema. Reabilitaciniai treniruokliai yra atskira didelė tema. Treniruoklis yra puikus namų įrankis palaikyti tonusą, mankštinti širdį ir atsikratyti riebalų pertekliaus. Kodėl? Kadangi visi mėgstame dviratį, esame prie jo pripratę, susiejame jį su malonumu, su džiaugsmu, su vaikyste, apskritai su romantika, nuolatinėmis teigiamomis emocijomis. Ir tai reiškia, kad bus lengviau prisiversti reguliariai praktikuotis. Norint pasiekti bet kokį rezultatą, svarbu yra reguliarumas. Atsižvelgiant į visa tai, tikimės, kad šis straipsnis bus Jums naudingas, kurį parašėme dėka ilgalaikės patirties jais prekiaujant ir išbandant.

Pirmiausia svarbu nustatyti tikslus ir uždavinius, kad būtų galima atmesti netinkamus variantus.

  • Treniruokliu įprastai naudos 1 žmogus. Lengvas fizinio aktyvumo palaikymas, reabilitacija po nedidelės traumos nenaudojant treniruoklio intensyviai (10-15 min per dieną). Treniruoklis reikalingas vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat turintiems lengvo antsvorio. Šiems tikslams reikalingos mažo intensyvumo kardio treniruotės, treniruoklio labai neapkraunant maksimaliomis apkrovomis 1-2h per savaitę. Tokių treniruoklių kainos svyruoja nuo 150-350 eurų.
  • Treniruokliu įprastai naudosis 1-2 žmonės. Vidutinio intensyvumo treniruotės, reikalingas mesti svorį, norite suteikti raumenims tonusą. Treniruoklis bus naudojamas 2-4h per savaitę, atliekant vidutinio intensyvumo treniruotes. Tokių treniruoklių kainos svyruoja nuo 400-650 eurų.
  • Treniruokliu įprastai naudosis 2-4 vartotojai. Nuo mažo intensyvumo iki intensyvių treniruočių, greitesnio svorio kritimui, didesnio apkrovimo kojų raumenų treniruotėms, reikalinga širdies ritmo kontrolė, treniruoklis taip pat turės prieigą prie populiariausių programų (multimedijos), kad galėtumėte sekti savo našumą taip labiau motyvuodami save. Treniruoklis bus naudojamas 4-7h per savaitę. Tokių treniruoklių kainos svyruoja nuo 650 - 1000 eurų.

Apkrovos sistemos?
Yra keletą pagrindinių apkrovos sistemų.

  • Magnetinė. Dažniausiai yra 8 apkrovos lygiai, perjunginėjami mechaniškai - sukant rankenėlę. Šiems elipsiniams nereikia tinklo ryšio, konsolę maitina baterija. Nėra programinės įrangos paketo. Tai yra ekonimio naudingumo treniruokliai.
  • Elektromagnetiniu būdu reguliuojama apkrova. Dviračiai treniruokliai yra aprūpinti programomis, turi nuo 10 iki 40 apkrovos lygių. Daugelis modelių yra prijungti prie tinklo. Kai kuriuose pažangesniuose modeliusoe papildomai maitina įmontuotas generatorius. Tai yra vidutinio lygio treniruokliai.
  • Elektromagnetiniai treniruokliai su EMS sistema. Elektromagnetinė sistema leidžia tiksliai valdyti pasipriešinimą - užtikrina sklandų, tylų, momentiniu tikslumu apkrovos reguliavimą ir gana tikslią treniruočių statistiką. Stipresni magnetiniai laukai suteikia daugiau pasipriešinimo, padidindami treniruotės intensyvumą. Pasipriešinimo lygį galima greitai ir lengvai pakeisti ant konsolės, kad nereikėtų nustoti mankštintis, kadangi visa informacija perduodama iš karto, kai tik pakeičiate apkrovos lygį. Todėl jūsų treniruočių rezultatus - pagamintus vatus ar sudegintas kalorijas - galima išmatuoti labai tiksliai, padedant jums labiau pasitikėti savo kūno rengyba.
  • Indukcinis stabdis. Sistema naudojama „premium“ ir „PRO“ modeliuose - treniruoklis kainuos daug daugiau. Indukcinėje sistemoje yra mažiausiai trinančių elementų. Jis išsiskiria dideliu apkrovos tikslumu, kuris išlaikomas ilgą laiką.

Kurios įmonės gamina geriausius ir patikimiausius treniruoklius? Logiškas klausimas bet kuriam pirkėjui. Jei niekada nepirkote treniruoklių, tikriausiai net geriausi prekės ženklai nebus Jums žinomi. Problema ta, kad rinkoje yra vis daugiau prekės ženklų. O didėjant konkurencijai kai kurie gamintojai orientuoti į kuo pigesnį produktą bet ne kokybę. Įvertinkite savo prekės ženklą pagal svarbiausius kriterijus:

  • Gamintojo istorija
  • Ar perkate įrangą iš oficialaus atstovo
  • Ar pardavėjas turi garantinį centrą
  • Kokybė, patikimumas
  • Sąžiningi tikrų pirkėjų atsiliepimai
  • Pirkti tik iš specializuotų parduotuvių kurios gali pasiūlyti atvykti į parduotuvę apžiūrėti prekes
  • Patikimiausi treniruoklių gamintojai SCHWINN, NAUTILUS, BOWFLEX

Dar keletą dviračių treniruoklių rūšių ir jų apžvalga:

Horizontalus dviratisгоризонтальный велотренажер фото

Čia galite pamiršti kompaktiškumą. Tiems, kurie turi viršsvorį, kuriems skaudą nugarą ar kelius, "gulintis" dviratis yra optimalus ir teisingiausias sprendimas. Taip pat horizontalus treniruoklis yra naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo venų varikozės ir venų aterosklerozės. Šiais atvejais teisingiau praktikuoti esant horizontaliai kojų padėčiai. Savybės ir privalumai: patogi nugara, pedalai yra po vairu, o ne po sėdyne, todėl treniruočių metu kojos yra horizontalioje plokštumoje, tinkamas reabilitacijai (kojas nereikia perkelinėti kaip vertikalioje pozicijoje), saugus, patogiausias nugarai, stuburui, keliams (nėra apkrovos iš viršaus). Trūkumai: brangesnis nei vertikalus treniruoklis, didesnių matmenų. Nors vis dėlto sveikata yra svarbesnė.

Mini dviračiai treniruokliai

портативный велотренажер фото
Savybės: paprastas, kompaktiškas, lengvas, palyginti pigus, lengvai transportuojamas ir nešiojamas su savimi atostogų, verslo kelionių metu ir pan. tinkami darbui rankoms (reabilitacijai namams). Ypatingi trūkumai: treniruotės efektyvumas yra mažas, nes kūno padėtis nėra fiksuota, apkrovą sunku tolygiai paskirstyti ant abiejų kojų, visada turite rasti tinkamą vietą savo treniruotėms, treniruoklis lengvas, todėl gali būti nestabilus.

Sulankstomi treniruokliai

велотренажер трансформер складной фото

Daugumai gyvenančių žemėje reikia išplėsti būsto plotą. Taigi kyla potraukis viskam, kas kompaktiška: jei lova - tada leisk jai pakilti prie sienos, jei treniruoklis - tada transformatorius (sulankstomas), kuris lengvai sulankstomas ir tampa nematomas. Jei tai tikrai būtina, kodėl visi treniruokliai nėra sulankstomi? Nes yra priežasčių. Žemiau pateikiame keletą sulankstomų treniruoklių trūkumų, palyginti su įprastais dviračiais, ir galite patys nuspręsti, ar jie jums reikšmingi:

  • Pakankamai dažnai lūžta
  • Lengvas, todėl jie turi mažą smagratį, o tai reiškia mažą pasipriešinimą, tai yra, apkrovos diapazonas yra daugiau nei kuklus, todėl treniruoklis nebus pilnavertis
  • Atlaiko tik liesus vartotojus (nors gamintojai dažniausiai ir nurodo apie 100kg leistiną apkrovą, todėl nereikėtų ją remtis)
  • Patikimi pasaulinio lygio gamintojai tokių treniruoklių net negamina